Kompleksowe badania dla kierowców w Nowym Lekarzu w Katowicach

Prowadzimy najwyższej jakości badania dla kierowców. Jeśli zastanawiasz się gdzie wykonać niezbędne do kontynuowania pracy badania lekarskie to zapraszamy do profesjonalnego centrum medycznego w Katowicach – Nowy Lekarz.

Zadzwoń do nas – 665 563 390 i umów wizytę na badania.

Zapewniamy najwyższej jakości personel, który przeprowadzi badania w rzetelny i profesjonalny sposób. Po przeprowadzeniu badań dla kierowców wydajemy opinię o braku przeciwskazań do prowadzenia pojazdu z danej kategorii.

Profesjonalne badania kierowców - standard w Centrum Medycznym Nowy Lekarz

Najwyższej jakości badania mogą przeprowadzić jedynie wyspecjalizowani lekarze z tego zakresu, do których dostęp zapewnia Centrum Medyczne Nowy Lekarz. Jeśli jesteś zainteresowany wydanie odpowiedniego zaświadczenia do kierowania pojazdem o danej kategorii to zapraszamy do nas. 

Wystawiamy odpowiednie zaświadczenia i opinię o możliwej zdolności do prowadzenia pojazdów. Cieszymy się pozytywną opinią wśród naszych klientów i dbamy o to, aby osoby korzystające z naszych badań dla kierowców byli zawsze zadowoleni z przeprowadzonej analizy medycznej.

W naszym centrum medycznym wykonasz badania na wybrane kategorie:

  • kategoria A
  • kategoria A1
  • kategoria B
  • kategoria B1
Prawo jazdy kategoria B
Kierowca ciężarówki

Czego wymagamy do przeprowadzenia badań dla kierowców

Do przeprowadzenia badania kierowców potrzebujesz:

Potwierdzenie tożsamości jest niezbędne, aby upewnić się, że badanie jest przeprowadzane dla właściwej osoby i do celów dokumentacyjnych.

Okulary są niezbędne do dokładnego sprawdzenia zdolności wzrokowych kierowcy, aby zapewnić jego bezpieczeństwo na drodze.

W trakcie badania okulistycznego lekarz może poprosić o zdjęcie soczewek, aby dokładnie zbadać oko, stąd konieczność posiadania ze sobą odpowiednich akcesoriów.

Nasi specjaliści z zakresu badania kierowców

Gdzie możesz wykonać badanie dla kierowców?

Nasze Centrum Medyczne Nowy Lekarz zlokalizowane jest w centrum Katowic, zapewniając łatwy dojazd z różnych części miasta. Mapka oraz dokładny adres poniżej.

Zadzwoń lub zarezerwuj wizytę przez internet

Jeżeli szukasz specjalistycznej opieki w Centrum Medycznym „Nowy Lekarz”, oferujemy Ci łatwe metody, by zaplanować swoją wizytę.